اخبار

لاستیک نکسن و منچسترسیتی

همکاری لاستیک نکسن با تیم فوتبال منچسترسیتی
لاستیک نکسن اسپانسر تیم فوتبال منچسترسیتی
آنچه در این مقاله می آموزید:

درباره لاستیک نکسن

نکسن تایر یکی از سریع‌ترین تولیدکنندگان تایر در جهان است که با بیش از 150 کشور در سراسر جهان در تعامل است. محصولات در سطح جهانی آنها از چهار کارخانه تولیدی اصلی واقع در مناطق جغرافیایی کلیدی نشات می گیرد که دو کارخانه در کره (یانگسان و چانگنیونگ)، یکی در چین (کینگدائو) و دیگری در جمهوری چک (زاتک) قرار دارند. لاستیک نکسن لاستیک هایی برای خودروهای سواری، SUV و کامیون های سبک با بالاترین کیفیت مواد و طراحی عالی تولید می کند. این شرکت همچنین بر روی تولید تایرهای فوق العاده با کارایی بالا بر اساس فناوری های پیشرفته تمرکز دارد. نکسن تایر تایرهای تجهیزات اصلی را به خودروسازان جهانی در کشورهای مختلف در سراسر جهان عرضه می کند و در سال 2014، این شرکت برای اولین بار موفق به کسب جایزه بزرگ 4 جایزه طراحی برتر جهان شد.

لاستیک نکسن، اسپانسر منچستر سیتی

در 6 آگوست 2015، لاستیک نکسن قرارداد همکاری با منچسترسیتی امضا کرد تا شریک رسمی تایر باشگاه شود. این مشارکت زیربنای توسعه سریع جهانی نکسن تایر است و به نکسن اجازه داده است تا جای پایی در بازارهای استراتژیک در سراسر جهان ایجاد کند.

طرفداران فوتبال در سرتاسر جهان اکنون می توانند برند نکسن تایر را در LED کنار زمین، پس زمینه مصاحبه و کنفرانس مطبوعاتی و سایر دارایی های با دید بالا که از طریق این مشارکت به دست آمده اند، مشاهده کنند. لاستیک نکسن همچنین از دسترسی پخش کننده و حقوق IP برای ارائه بهترین کمپین های بازاریابی و دیجیتال از جمله TVC ها و محتوای رسانه های اجتماعی استفاده کرده است.

ما بسیار خوشحالیم که به عنوان تایر رسمی منچستر سیتی، یکی از بهترین باشگاه های فوتبال در اروپا خدمت می کنیم. هو چان کانگ، رئیس نکسن تایر، گفت: منچسترسیتی با توجه به موقعیتش در لیگ به عنوان یکی از باشگاه‌های برتر فوتبال با سرمایه‌گذاری قاطع و جذب ستاره‌های برتر، شریک کاملی برای لاستیک نکسن است. او همچنین افزود: « این فرصتی عالی برای ما فراهم می‌کند تا مشتریان در سراسر جهان از طریق همکاری با منچسترسیتی که طرفداران زیادی در تمام قاره‌ها دارد، درباره لاستیک نکسن مطلع شوند. ما قدرت برند خود را از طریق بازاریابی مداوم ورزشی تقویت خواهیم کرد.

در مارس 2017، پس از دو سال اول همکاری بسیار موفق، نکسن تایر تصمیم گرفت تعهد خود را به باشگاه افزایش دهد و به اولین شریک آستینی در تاریخ لیگ برتر و منچستر سیتی تبدیل شود. علاوه بر این، نکسن روی سایر باشگاه‌های متعلق به گروه فوتبال سیتی از جمله زنان منچستر سیتی، تیم توسعه نخبگان منچستر سیتی، باشگاه فوتبال نیویورک سیتی، باشگاه فوتبال ملبورن سیتی و باشگاه فوتبال زنان ملبورن سیتی سرمایه‌گذاری کرد.

این همکاری به عملکرد بهتر از انتظارات ادامه داده است و لاستیک نکسن اکنون در مورد سومین تمدید شراکت خود با برنامه های فعال سازی گسترده برای باقی مانده این فصل و فصل های آینده بحث می کند.

کمپین های تبلیغاتی

• چالش های مهارت های نکسن با بازیکنان من سیتی
• Nexen Purple Summit منچستر با بیش از 70 ذینفع کلیدی، خرده فروش و توزیع کننده که از سرتاسر جهان پرواز کرده اند تا مشارکت را به طور مستقیم تجربه کنند.
• تبلیغات تلویزیونی و قطعات محتوای متعددی با محصولات لاستیک نکسن به نمایش گذاشته شده و گنجانده شده است
• نام تجاری منحصر به فرد از جمله اتوبوس تیم اول منچستر سیتی و پل نکسن تایر که استادیوم اتحاد و آکادمی فوتبال سیتی را به هم متصل می کند.

نکسن تایر مشتاقانه منتظر ادامه همکاری خود با منچسترسیتی است و رشد و موفقیت بیشتر را جشن می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *