لاستیک راهسازی و صنعتی - لوگو

معرفی و فروش انواع لاستیک راهسازی و صنعتی

شرایط متفاوت استفاده از دستگاهای صنعتی و راهسازی بر همه ما آشکار است، تنوع وسیع این دستگاها نیز بدون شک تنوع زیاد لاستیک های مخصوص شرایط آنها را به دنبال دارد. طراحی آج این لاستیک ها و همچنین تفاوت در نوع استفاده آنها سبب اختلاف قیمت زیاد لاستیک های راهسازی میشود. همچنین لاستیک های راهسازی شامل دو نوع ت...

لاستیک راهسازی و صنعتی - لوگو

معرفی و فروش انواع لاستیک راهسازی و صنعتی

شرایط متفاوت استفاده از دستگاهای صنعتی و راهسازی بر همه ما آشکار است، تنوع وسیع این دستگاها نیز بدون شک تنوع زیاد لاستیک های مخصوص شرایط آنها را به دنبال دارد. طراحی آج این لاستیک ها و همچنین تفاوت در نوع استفاده آنها سبب اختلاف قیمت زیاد لاستیک های راهسازی میشود. همچنین لاستیک های راهسازی شامل دو نوع تو پُر و بادی میباشند که بسته به شرایط محیط، مورد استفاده قرار میگیرند. لاستیک های لیفتراک، مینی لودر، لودر های کوچک و غلطک در این دسته قرار میگیرند.

 لاستیک OTR یا معدنی

تخصصی ترین شاخه تولید لاستیک این دسته از تایر ها میباشند. دانش تولید و بهره برداری و استفاده اصولی از این لاستیک ها، تنها در دست چند کمپانی معتبر تولید لاستیک میباشد. پیچیدگی عجیب تولید این محصولات، امکان رقابت در این زمینه را از شرکت های کوچک تولید کننده لاستیک و تایر سلب میکند. انواع دستگاها شامل لودر، دوزر، دامپ تراک، گریدر، جرثغیل و … که در شرایط کاملا متفاوت از یکدیگر به بهره برداری میرسند که طراحی لاستیک مناسب محیط و شرایط این دستگاها نیازمند صرف زمان و هزینه زیاد و به کارگیری دانش فنی و تجربی فراوان در این زمینه میباشد. قیمت نگهداری از لاستیک های ‌OTR حتی بیشتر از قیمت خرید این لاستیک ها میباشد. کارخانجات معتبر تولید لاستیک پیش از اقدام به تولید لاستیک های تخصصی، زمان زیادی را صرف تحقیق در محلی که تایر در آنجا مورد استفاده قرار خواهد گرفت، می نمایند.

بیشتر

لاستیک راهسازی و صنعتی