لاستیک لندسیل - لوگو

تاریخچه، معرفی و فروش محصولات لاستیک لندسیل

شرکت سنچوری تایر (Sentury Tire) با هدف «آفرینش برند تایری در کلاس جهانی» بر پایه «نوآوری، باورپذیری، همکاری برد - برد، پشتکار و هماهنگی» کار تولید انبوه تایرها را در ژوییه 2009 آغاز کرد. کارخانه اصلی تولیدی این شرکت در کویینگدائو چین و کارخانه دوم آن درکشور تایلند قرار دارند. این شرکت موفق شده است در ...

لاستیک لندسیل - لوگو

تاریخچه، معرفی و فروش محصولات لاستیک لندسیل

شرکت سنچوری تایر (Sentury Tire) با هدف «آفرینش برند تایری در کلاس جهانی» بر پایه «نوآوری، باورپذیری، همکاری برد - برد، پشتکار و هماهنگی» کار تولید انبوه تایرها را در ژوییه 2009 آغاز کرد. کارخانه اصلی تولیدی این شرکت در کویینگدائو چین و کارخانه دوم آن درکشور تایلند قرار دارند. این شرکت موفق شده است در سال 2015 سالی 10 هزار حلقه تایر هواپیما تولید نماید . 

شرکت لاستیک لندسیل در زمینه تولید تایرهای رادیال سواری (PCR)، تایر خودروهای شاسی بلند(SUV)، تایرهای ویژه تاکسی، تایرهای زمستانی (برفی)، تایرهای چهار فصل، تایرهای رالی در جاده های ناهموار (Off Road)، و تایرهای مسابقات اتومبیلرانی فعالیت می کند.

لاستیک لندسیل در سه گام فعالیتهای خود را برنامه ریزی کرده است :

  • از 2009 تا 2014: افزایش ظرفیت تولید به 15 میلیون حلقه در سال
  • از 2014 تا 2017: افزایش ظرفیت تولید به 18 میلیون حلقه به انضمام 12 میلیون حلقه از کارخانه خود در تایلند
  • از 2017 تا 2022: افزایش ظرفیت تولید به 50 میلیون حلقه در سال

شبکه بازاریابی جهانی این شرکت در برگیرنده 150 کشور و منطقه است از جمله چین، آمریکای شمالی، آمریکای مرکزی و جنوبی، اروپا، آفریقا، اقیانوسیه و آسیا. شرکت لندسیل در زمینه تحقیق و توسعه برای تایرهایی با بهترین عملکرد، به دریافت 5 پروانه ملی برای نوآوری و 25 پروانه ملی برای طراحی و ظاهر نائل شده است. همچنین این شرکت نخستین بنگاه بخش خصوصی در چین است که گواهینامه تاییدیه تایرهای هواپیما را دریافت کرده است.


بیشتر

لندسیل | Landsail 

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
موجود بودن
سال تولید :
ساخت کشور :
متناسب با فصل :