لاستیک یزد تایر - لوگو

تاریخچه و معرفی محصولات لاستیک یزد تایر

مجتمع صنايع لاستيك يزد در سالهاى 1364-1365 در شهر يزد عملا با مطالعات و اخذ موافقتهاى اوليه شروع به فعاليت نمود.خط تولید لاستیک و تیوب دوچرخه و موتور سیکلت با بهره گیری از دانش فنی شرکت آی  آر سی ژاپن و همچنین تولید لاستیک و تیوب تایرهای بایاس سواری و وانتی به کمک تکنولوژی داخلی در سال 1376 افتتاح گردید. ...

لاستیک یزد تایر - لوگو

تاریخچه و معرفی محصولات لاستیک یزد تایر

مجتمع صنايع لاستيك يزد در سالهاى 1364-1365 در شهر يزد عملا با مطالعات و اخذ موافقتهاى اوليه شروع به فعاليت نمود.خط تولید لاستیک و تیوب دوچرخه و موتور سیکلت با بهره گیری از دانش فنی شرکت آی  آر سی ژاپن و همچنین تولید لاستیک و تیوب تایرهای بایاس سواری و وانتی به کمک تکنولوژی داخلی در سال 1376 افتتاح گردید. پس از آن اين مجتمع همواره در جهت اصلاح و بهينه سازى محصولات خود اقدامات مؤثرى برداشته است كه از جمله بارزترين آن اقدام به توليد لاستیک هاى راديال سيمى در سال 1386 با اخذ فن آورى رسمى از يكى از مراجع اروپايى بنام وردشتاين هلند است. استفاده از برند (vredestine) در روي لاستیک های راديال علاوه بر تاييد کيفيت توسط موسسه صاحب تکنولوژی موکد اين نکته است که در واقع يزد تاير توليد کننده لاستیک های راديال سيمی وردشتاين هلند در ايران مي باشد.

محصولات جدید یزد تایر

تولیدات جدید یزد تایر با مشارکت شرکت وردشتاین هلند در نیمه دوم سال 92 به بازار عرضه شده است محصولات جدید تایرهای رادیال سیمی از سری V می باشند که قابلیت تحمل سرعت 240 کیلومتر در ساعت را داشته و برای اولین بار در کشور ساخته می شوند این دسته از تایرها که تاکنون همگی از خارج وارد می شده است در تعداد محدودی از خودروهای ساخت داخل مانند مگان و مزدا و برخی از اتومبیل های وارداتی بکار می روند.

فروش داخلی و صادرات یزد تایر

بخش قابل توجهی از محصولات یزد تایر برای تامین مصرف شرکتهای خودروساز و کارخانجات ساخت موتورسیکلت و دوچرخه در کشور بکار میرود و مابقی فروش داخلی از طریق شبکه نمایندگی در سراسر کشور توزیع می گردد صادرات محصولات یزد تایر در زمان کوتاهی پس از تولید به سایرکشورها شروع شد و تاکنون همواره سیر صعودی را طی نموده بطوریکه در سالهای 1378-1384-1391-1392-1393 به عنوان صادر کننده نمونه کشوری برگزیده شده است.


بیشتر

یزد تایر | Yazd Tire 

لیست مقایسه محصولات

انصراف